Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Забезпечення вакуумних насосів, які виготовляють папір за меншими витратами та більш високою якістю.

Випаровування чорного спирту

Розташований на целюлозному заводі, випарник чорного лугу концентрує чорний щелок, отриманий під час процесу промивання целюлози, так що луг можна використовувати в печі відновлення для регенерації хімічних речовин для повторного використання в процесі целюлози. Рідкокільцевий вакуумний насос використовується для сприяння процесу випаровування.

Шайби коричневого кольору

Коричневі промивальні машини видаляють хімічні речовини для виготовлення целюлози (або «чорний щелок») із сировини перед відбілюванням або іншими процесами підготовки сировини. Коричнева шайба зазвичай являє собою горизонтальний обертовий барабанний фільтр з вакуумом, створеним усередині барабана. Коли фільтр обертається в заготовку, вакуум дозволяє заготовці прилипати до зовнішньої поверхні барабана і допомагає видалити (або «промивати») чорний щелок із запасу.

Вапняний грязь і фільтри попереднього покриття

Розташовані на целюлозному заводі, фільтри для вапняного грязі збирають вапно, яке використовується в процесі очищення білого лугу. Подібно до коричневої промивної машини, вапняний грязьовий фільтр, як правило, являє собою горизонтальний обертовий барабанний фільтр з вакуумом у внутрішній частині барабана. Коли фільтр обертається в вапняному бруді, на зовнішній поверхні барабана утворюється «коржик» з вапна. Потім його очищають і повторно використовують у процесі одержання білого лікеру.

Фільтри для відходів

Розташований у целюлозному заводі фільтр відходів видаляє негорючі зважені частинки; частинки вуглецю від неповного згоряння; сполуки заліза; і шматки вогнетривкої футеровки печі (тобто «осадки») від «зеленого» лугу перед каустифікацією. Фільтр для відходів, як правило, являє собою горизонтальний обертовий барабанний фільтр з вакуумом усередині, який використовується для вилучення частинок із зеленого лугу.

Декери

Декери використовуються в процесі підготовки запасу для згущення заготовки. Декер зазвичай являє собою обертовий горизонтальний барабанний фільтр, який видаляє пропорційну кількість води з целюлози, щоб збільшити консистенцію сировини.

Системи деаерації стоку та білої води

Системи деаерації сировини та білої води використовуються в процесі підготовки сировини для видалення будь-якого захопленого повітря з сировини або води для розбавлення перед надходженням у напірний ящик. Системи деаерації матеріалу важливі, оскільки вони видаляють повітря з паперу, що спричиняє появу отворів на аркуші, що в кінцевому підсумку впливає на друк, механічні властивості та загальну якість аркуша.

У системах деарації зазвичай використовується двоступенева вакуумна система з входом до першого ступеня вакуумного насоса при температурі кипіння (27-28 в HgV) і тиску на вході насоса другого ступеня, розрахованого на коефіцієнт стиснення 4:1 між входом першого ступеня. . Попередній конденсатор, як правило, використовується між деаратаційним резервуаром і вакуумним насосом першого ступеня, а між вакуумними насосами першої та другої ступені потрібен невеликий міжступеневий сепаратор. Для кожного вакуумного насоса використовуються стандартні матеріали конструкції.

Компресор напірної коробки/вакуумний насос

Компресор/вакуумні насоси напірного ящика, які використовуються в напірних ящиках з повітряною підкладкою, створюють тиск/вакуум вище рівня запасу (або рівня “ставка”) у напірному ящику, щоб в кінцевому підсумку контролювати швидкість, з якою запас виходить з напірного ящика (швидкість струменя) на рухомий дріт.

Вакуумні насоси зазвичай налаштовані на роботу як вакуумних насосів, так і компресорів через серію клапанів. Вони створюють вакуум або тиск у об’ємі порожнечі над рівнем ставка, щоб контролювати статичний напір у напірному ящику.

Leave a Reply

Your email address will not be published.