Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Вакуумна перегонка сирої нафти

Сира нафта зазвичай переробляється для бензину та іншого вуглеводневого палива шляхом атмосферної чи вакуумної перегонки на нафтопереробних заводах.

Ця програма включає застосування вакууму до ректифікаційної колони перегонки сирої нафти. Комбінація тепла та вакууму поділяє сиру нафту на різні компоненти залежно від їхньої температури кипіння. Його метою є підвищення вилучення легших компонентів, таких як бензин. Вакуумна дистиляція більш енергоефективна, ніж колона атмосферної дистиляції.

Стиснення вентиляційного газу

Скраплений вуглеводневий газ з ректифікаційної колони перегонки сирої нафти та інших вентиляційних отворів нафтопереробного заводу збираються у загальному колекторі і прямують або в факельні компресори, або компресори вентиляційного газу. Ці компресори стискають гази, що мають певну паливну цінність (БТЕ), до бажаного тиску нагнітання і спалюють для рекуперації енергії. Часто період окупності дуже короткий, а рекуперація газів, що відходять, дуже бажана з точки зору екології.

Рекуперація пари/газопідкачування

Це застосування відрізняється від рекуперації газів, що відходять тим, що регенеровані пари мають відносно фіксований склад, а не змінну суміш. Типовим застосуванням є уловлювання газів, що викидаються з резервуарів для зберігання. Глибина вакууму ретельно контролюється, щоб захистити резервуари для зберігання. Зазвичай тиск нагнітання відносно низький. Часто ці гази повертаються в процес або зріджуються та повертаються в резервуари для зберігання.

Компресія хлору

У цьому випадку газоподібний хлор вилучається та стискається. Ущільнювальна рідина є концентрованою (> 96%) сірчаною кислотою. Матеріали повинні бути сумісні з цим дуже небезпечним газом і рідиною, що ущільнює.

Стиснення водню

Ця програма включає відновлення газоподібного водню. Низька молекулярна маса водню та її вибухонебезпечна природа створюють проблеми.

Вакуумна фільтрація

У цьому випадку волога зі збірки фільтрату вакуумного ротаційного фільтра збирається і повертається в систему. Якщо відбувається порушення роботи установки, наприклад, виходу з ладу фільтраційного насоса, пробки рідини можуть потрапити у вакуумну систему. М’які тверді частинки фільтра також можуть потрапити у вакуумну систему. В обох випадках рідкі та м’які тверді частинки не пошкодять рідинно-кільцевий вакуумний насос, що підвищить загальну надійність системи вакуумної фільтрації. Можна вибрати різні ущільнюючі рідини, сумісні з технологічними парами, щоб мінімізувати забруднення газів, що виділяються в процесі фільтрації.

Відновлення розчинника

Вакуумна система використовується в періодичному процесі для отримання розчинників шляхом випаровування з максимально стійкою швидкістю. На пізніх етапах циклу можна використовувати сумісну ущільнювальну рідину для видалення залишкових розчинників.

Вінілхлорид мономер

В системі відновлення мономеру вінілхлорид, що не прореагував, переноситься в збірний бак. Вакуумна система видаляє газ із ПВХ і подає його в компресор при тиску, близькому до атмосферного. Потім одноступінчаста компресорна система стискає газ для конденсації та зберігання у вигляді рідини під тиском.