Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Вся продукція, що використовується в медичній техніці, повинна відповідати найсуворішим вимогам щодо надійності, якості та обслуговування.

Парові стерилізатори

Стерилізація різноманітних приладів та обладнання є життєво необхідною в усіх медичних практиках, лікарнях, лабораторіях та фармацевтичних установах.

Стерилізатори виконують 3 різні цикли

Фракціонування

Повітря служить ізоляційним шаром і запобігає фактичному контакту гарячої пари з об’єктами, які підлягають стерилізації, тому її необхідно витягти з посудини. Для фракціонування тиск повітря зменшують до 100 мбар (27″HgV) і потім вводять гарячу пару. Цю процедуру повторюють 3-4 рази.

Стерилізація

Пара впорскується в посудину під тиском від 2 до 3 бар (30-45 фунтів на квадратний дюйм) і температурою від 121 до 134°C (250-275°F) і вбиває всі мікроби. Вакуумний насос не працює під час стерилізації.

Висушування

Коли фактична стерилізація завершена, вакуумний насос видаляє повітря з посудини, поки не створюється остаточний вакуум 50 мбар (28,5″HgV), таким чином висушуючи стерилізовані об’єкти.

Дихальні апарати

Дихальні апарати для пацієнтів із захворюваннями легенів оснащені нашими найменшими газовими кільцевими повітродувками. Вони стискають повітря для дихання, потім фільтрують повітря і за бажанням збагачують його киснем або ліками. Клапан служить для регулювання дихального тиску пацієнта як функції його дихального циклу та лікування.

Надувні ліжка

Надувні ліжка використовуються для лежачих пацієнтів з ризиком розвитку пролежнів (пролежнів). Використання повітря може призвести до помітного поліпшення стану пацієнтів. З повітропроникним матрацом шкіра сохне і загоюється краще. У той же час, надування окремих повітряних камер при здуванні інших змінює тиск на шкіру, таким чином допомагає запобігти пролежням.

За допомогою вибіркового підняття та опускання різних зон надувні ліжка також можуть допомогти розмістити пацієнта для лікування та особистого догляду.

Захисні костюми

Кожного разу, коли є ризик вдихнути забруднене дихальне повітря, захисні костюми можуть допомогти захистити від інфекцій. Надлишковий тиск створюється і подається в костюм через відповідні трубки, таким чином запобігаючи проникненню мікробів у костюм, якщо він не повністю герметичний.

Стоматологія

Вакуумні системи використовуються майже в усіх стоматологічних методах лікування для видалення слини, виділень, матеріалу зубів і охолоджуючої води. Використовуються як центральні, так і децентралізовані вакуумні системи.

Газові кільцеві повітродувки створюють вакуум у всмоктувальній трубці та плевателі біля стоматологічного крісла для відсмоктування слини, матеріалу зубів та інших біологічних речовин.

Центральні вакуумні системи

Лікарні та амбулаторні хірургічні клініки використовують центральні вакуумні системи для відсмоктування рідини, що утворюється під час операцій. Після цього сепаратор поблизу хірургічного блоку відокремлює грубі та дрібні частинки та утилізує їх належним чином. Оскільки простір біля хірургічного блоку часто обмежений, вакуумну систему також можна встановити на більшій відстані.

Leave a Reply

Your email address will not be published.