Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Приклади використання

Металургія

Перед розливом рідкий чавун містить небажану велику кількість газів, таких як азот та кисень. У процесі дегазації рідкий чавун або заливають у вакуумний контейнер, де видаляються гази, або використовують вакуумну фурму для відкачування газів, що в ньому містяться.

Виготовлення пластику

Виготовлення пластику

Дегазація, сушка, транспортування – вакуумна технологія використовується в різноманітних процесах у промисловості пластмас. Виготовлення пластику вимагає дотримуватись певного технологічного процесу.

Вакуумные насосы в фармацевтическом производстве

Фармацевтика

Фармацевтичні виробники бувають чотирьох різних типів або комбінацій сипучих продуктів, проміжних продуктів, активних інгредієнтів і схвалених FDA лікарських засобів. Фармацевтичні препарати та проміжні продукти часто виробляються компаніями тонкої хімії.

Нафтогазова промисловість

Безпечне управління газом і парою, що не забруднює довкілля: вакуумні та компресорні системи можуть працювати з насиченими вхідними газовими потоками, вибухонебезпечними газовими сумішами, брудними абразивними газовими сумішами та непередбачуваними потоками, які змінюються в залежності від змінних процесів.

Кераміка

У виробництві цегли, кровельної черепиці, фарфора та технічної кераміки важливою ознакою є відсутність у продукті повітряних карманів. Кераміка, що містить такі кармани, при випалі може зруйнуватись в печі, а в крайніх випадках навіть викликати руйнування всієї шихти. У цеглі цей дефект виявляється зазвичай через роки; зимою водою проникає в поверхневі пори і заставляє їх лопатися.