Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop
Вакуумные насосы в фармацевтическом производстве

Фармацевтичні виробники бувають чотирьох різних типів або комбінацій сипучих продуктів, проміжних продуктів, активних інгредієнтів і схвалених FDA лікарських засобів. Фармацевтичні препарати та проміжні продукти часто виробляються компаніями тонкої хімії.

Для виготовлення вищевказаних продуктів використовуються наступні вакуумні додатки.

Сушіння (лоток, роторна, барабанна, конічна та сублимаційна сушарка)

Висушування є недорогим, відносно низькотемпературним процесом, при якому біологічний або активний інгредієнт не пошкоджується/деградує/окислюється шляхом витягування вакууму для випаровування рідин з твердих речовин. Фармацевтичні/біологічні продукти сушать для видалення розчинників, води тощо, і зазвичай на кінцевій стадії сушіння потрібен вакуум нижче 1 тор. Залишок макухи гранулюють, змішують і пресують в пігулки. Низький рівень залишкової вологості робить продукт корисним для тривалого зберігання.

Рекреації/Сушка реакторів

Реактори використовуються у тонкій хімічній, фармацевтичній та парфумерній промисловості. Вакуум використовується для зниження/контролю температури реакції, видалення продуктів, що прореагували, зниження вартості, контролю/покращення якості продукту та повернення продукту.

Існує широкий спектр хімічних реакцій, придатних для використання технології сухих насосів. До них належать: фармацевтичні проміжні продукти, хімічні реакції нейтралізації та адсорбції, відпарювання/крекінгу вуглеводнів та інших хімічних речовин, синтез хімічних сполук.

Перегонка

Перегонка — це поділ двох або більше різних шарів або зон, які відрізняються температурою, тиском, складом або фазовим станом. У міру того, як вежа переходить до рівноваги, кожна зона матиме різну концентрацію і, таким чином, її можна буде відокремити від вихідної суміші. Простіше кажучи, дистиляційна колона забезпечує атмосферу, в якій кожен рідкий компонент може відокремлюватися від іншого, змінюючи вакуум і температуру.

Вакуумна система видаляє з системи неконденсується навантаження, воду та легкі частини, що дозволяє сировині проходити через колону для досягнення поділу. Газ, видалений з верхньої частини вежі, конденсується, а рідини знову вводяться в башту для подальшого поділу. Зазвичай використовується для жирних кислот, моногліцеридів, вітамінів (А, Е), олій, складних ефірів, парафінів, інсектицидів, пластифікаторів тощо.

Дегазація – це видалення розчинених/затриманих газів у рідині або продукті. Вакуум дозволяє видаляти пари з рідини, покращуючи фізичні характеристики, покращуючи продукт для подальшої обробки та уникаючи перехресного забруднення або корозії.

Нижче наведено короткий список додатків:

● Дегазація масел для підвищення чистоти (вуглеводневе масло, трансформаторне масло, турбінне масло, гальмівна рідина, гідравлічне гальмове масло тощо)

● Дегазація клеїв, паст, фарб для видалення небажаних газів, які можуть затвердіти або погіршити продукт

● Дегазація полімерів у екструдері для отримання продукту вищої якості або листа без бульбашок

● Дегазація води медичної, харчової та бойлерної

Кристалізація/випаровування

Кристалізація здійснюється випаровуванням і охолодженням перенасиченої рідини з утворенням кристалів. Ці кристали легко обробляти, зберігати і продаються в готовому вигляді. Наші вакуумні насоси ідеально підходять для контролю швидкості випаровування/охолодження у всіх діапазонах тиску, щоб знизити витрати виробництва за рахунок зниження температури кипіння рідини.

Деякі програми включають:

  • Зосередження: опріснення, стічні води, радіоактивні відходи, чорний щелок, цукор, цукрові буряки
  • Відновлення гальмівних матеріалів, фотографічних розчинів
  • Виробництво аміачної селітри, гідроксиду натрію тощо.
  • Кристалізуючий цукор, сіль, нафталін, анілін, сечовина, гіпс, поташ, амінокислоти, пеніцилін та антибіотики

Сублімація

Сублімація – це процес, при якому тверда речовина перетворюється в газову фазу, не проходячи через рідку фазу. Це дозволяє видалити надлишки матеріалу без погіршення стану кінцевого продукту. Цей процес використовується в ліофілізації, оптичних виробах, лабораторіях тощо. Вакуумна система швидко здійснює циклічний цикл і сублімацію матеріалу і витягує матеріал у контрольоване середовище, де він перетворюється на тверде тіло.

Заповнення та/або перенесення матеріалу

Креми та пасти вимагають видалення повітря під час наповнення трубок тощо. Це досягається за допомогою невеликих рідинно-кільцевих насосів або роторних лопаткових насосів, розташованих на наповнювальній машині. Перенесення рідини відбувається за допомогою вакуумного насоса для заповнення резервуара, а потім його скидання через компресор.