Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Безпечне управління газом і парою, що не забруднює довкілля: вакуумні та компресорні системи можуть працювати з насиченими вхідними газовими потоками, вибухонебезпечними газовими сумішами, брудними абразивними газовими сумішами та непередбачуваними потоками, які змінюються в залежності від змінних процесів.

Відновлення парів

У нафтогазовій промисловості рекуперація парів — це процес відновлення парів вуглеводнів із резервуара або під час виробництва, або після переробки, де пари зазвичай викидаються в атмосферу. Відновлення парів можна досягти шляхом витягування вакууму і, таким чином, стискання парів із запасних резервуарів. Використовуючи рідиннокільцеві насоси, пари гексану можна відновити, зрідити, а потім використати повторно. Використання роторного компресора в цьому застосуванні або процесі включає відділення газів, що конденсуються, через сепаратор і стискання регенерованого газу в лінію продажу для розподілу.

Утилізація факельного газу

Утилізація факельного газу може бути описана як каналізаційна система нафтопереробного заводу або утилізація газу на виробничому майданчику. Зазвичай він вважається відпрацьованим газом через склад газу. Оскільки це небажані гази HC, ці гази, як правило, направляються на спалювання.

Тут використовується процес «відходи в енергію», оскільки економно відновити більшість спаленого газу та використовувати його як джерело енергії та доходу. Зведення до мінімуму спалювання газу на факелі є як проблемою навколишнього середовища, так і проблемою втрачених доходів і можливостей.

Підвищення газу на місцевості

Нагнітання родовищного газу – це процес нагнітання газу низького тиску від гирла свердловини до трубопроводу високого тиску. Тиск газу у гирлі свердловини, нижче атмосферного або при відносно низькому позитивному тиску, вимагатиме вакуумного насоса або компресора низького тиску для вилучення газу та підвищення його до 15-30 PSI вище атмосферного тиску. В якості першої ступені використовується роторно-лопатковий, рідиннокільцевий вакуумний насос або компресор. Будь-який з них потім подає газ до другого ступеня компресора високого тиску. Компресор високого тиску, зазвичай роторно-гвинтовий або поршневий компресор, доставляє газ на газопереробний завод по трубопроводу.

Підвищення паливного газу

Ця програма передбачає використання допоміжного компресора для забезпечення природним газом двигуна природного газу, який може бути використаний у процесі відновлення або стиснення газу.

Покращений відбір масла

Посилене видобуток нафти – це процес, що знаходиться нагорі, який включає створення вакууму на нафтовій свердловині для зменшення тиску на свердловину. Це дозволяє нафті текти більш вільно, збільшуючи видобуток нафти. Ця заявка також може включати супутній газ, який є лише включенням або вилученням газу в затрубному просторі свердловини, при цьому нафта видобувається та відділення нафти/газу через сепаратор у точці вилучення, як правило, на поверхні. колодязя.

Збір газу

Цей висхідний процес включає вакуумування або стиснення кількох свердловин, де газ збирається в один колектор або колектор. Процес, який зазвичай завершується вакуумними насосами або компресорами низького тиску, стискає газ у трубопровідні компресори високого тиску, як правило, поршневі компресори, які відправляються на газовий завод для переробки.

Видобуток метану з вугільного пласта

Це застосування зустрічається у вугільних шахтах, де можуть вироблятися дві форми газу. Один газ – від мікроорганізмів, що живляться вугіллям, а інший – із газових покладів у шахтах. Шляхом буріння вугільних шахт і виявлення достатньої кількості газових покладів газ можна відновити за допомогою вакууму, залежно від тиску всмоктування та нагнітання на оголовку свердловини. Газ, вилучений вакуумом низького тиску, потім стискається компресорами високого тиску до трубопроводу для переробки або використовується для когенерації тощо.

Зазвичай вилучений газ метан дуже чистий, але значні кількості рідини можуть бути захоплені газом. Цей газ відновлюється для ряду цілей, включаючи когенерацію та переробку газу для перерозподілу продажу.

Утилізація звалищного газу (біогаз)

Ця програма включає відновлення газу, що утворюється в результаті розкладання відходів, які зазвичай знаходяться на звалищах. Сільськогосподарські відходи також підлягають розкладанню, і газ також може бути отриманий від розкладання цих відходів.

Процес на сміттєзвалищі дуже простий за своєю суттю. Коротше кажучи, на полігоні в різних точках свердлиться отвір і в пробурений отвір вставляється перфорована труба. Вакуумний насос або, якщо тиск вище атмосфери, компресор використовується для стиснення газу та доставки його до двигуна на природному газі, який використовується для приводу генератора. У свою чергу, цей газ використовується для виробництва електроенергії. Газ також можна використовувати для живлення котлів або печей. Його навіть можна очистити, а брудні гази видалити, щоб продати на промислові підприємства тощо.

Рекуперація дигестерного газу (біогаз)

Людські або промислові відходи обробляються шляхом депонування в мул або резервуар для розкладання. Використовуючи компресор для стиснення газу в барботу, що подається в резервуар, газ подається

Leave a Reply

Your email address will not be published.