Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Конденсатор

Димохід конденсатора полягає у видаленні повітря та інших газів, що не конденсуються, з парового простору конденсаторів електростанції. Метою видалення цих газів є підтримання мінімально можливого протитиску в турбіні. Обладнання, що використовується для цієї програми, має вирішальне значення для ефективної роботи теплових та атомних електростанцій.

Видалення геотермального газу

Подібно до відкачування конденсатора, видалення геотермального газу включає видалення повітря та інших неконденсованих газів з парового простору конденсаторів. Однак на геотермальних електростанціях пара, що використовується для приводу турбіни, видобувається із землі та містить велику кількість корозійно-активних газів. Гази мають бути видалені з конденсатора найефективнішим способом.

Вакуумна ґрунтовка

У цьому додатку вакуумні насоси використовуються для обслуговування сифона в системах охолоджувальної води електростанцій. Наявність сифону дозволяє циркуляційним насосам води, що охолоджує, підтримувати розрахункову витрату охолоджуючої води з мінімальним енергоспоживанням. Одноступінчасті рідинно-кільцеві насосні агрегати, що часто поставляються із заливними клапанами, ідеально підходять для цього застосування, оскільки вони запобігають попаданню водяних пробок у насоси.

Транспортування летючої золи

Ця програма складається з пневматичного транспортування летючої золи з бункерів електрофільтрів до центрального пункту сухого збору під вакуумом. Основна перевага цього типу транспортної системи полягає в тому, що оскільки зола транспортується під вакуумом, будь-який витік повітря відбувається всередину, а не назовні золи.

Десульфуризація димових газів

При очищенні димових газів від сіркових сполук утворюється водна суспензія. Переважно видаляти воду із суспензії та обробляти лише твердий матеріал. Це робиться за допомогою вакуумних фільтрів.

Вихлоп турбіни

У парових турбінах використається сальник для ущільнення валу від витоку всередину повітря. Ці залози запечатані парою. Щоб вони функціонували належним чином, необхідно постійно видаляти надлишок пари та конденсату.

Вакуумна деаерація

Підживлення котла має бути деаероване перед введенням у систему. Іноді це робиться в посудині, яка називається деаератором. У посудині створюється вакуум і через нього пропускається підживлювальна вода для видалення всіх розчинених газів перед її введенням в систему.

Початкова евакуація конденсатора (обробка)

Для того щоб запустити теплову електростанцію, конденсатор повинен бути доведений від атмосферного тиску до вакууму. У деяких системах вимоги не дозволяють використовувати витяг конденсатора для виконання цієї роботи. У цих випадках використовується окремий вакуумний пристрій.

Leave a Reply

Your email address will not be published.