Зателефонуйте нам: +380952707070

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop
Виготовлення пластику

Дегазація, сушка, транспортування – вакуумна технологія використовується в різноманітних процесах у промисловості пластмас. Виготовлення пластику вимагає дотримуватись певного технологічного процесу.

Дегазація екструдера

Під час обробки термопласти плавляться в екструдері і дегазуються в шнековому відділенні екструдера.

Для вилучення газоподібних і пароподібних компонентів з розплаву використовують вакуум. Усі низькомолекулярні речовини екстрагуються для отримання термопласту оптимальної якості з більш гладкою поверхнею, більшою міцністю, кращими ізоляційними властивостями та меншою швидкістю виділення газу.

Калібрувальний стіл (профілювання)

Пластиковий матеріал, який був розплавлений і дегазований в екструдері, обробляється в суцільні профілі на калібрувальному столі. Як правило, з цих профілів виготовляють труби або різні технічні профілі для вікон, кабельних каналів, медичних трубок тощо.

Пластиковий матеріал всмоктується в негативну форму. Для цілей охолодження та змащування між внутрішньою частиною форми та безперервною заготовкою утворюється водяна плівка, яка постійно витягується вакуумним насосом.

Спінювання пінополістиролу

Для виробництва блоків пінополістиролу і формованих деталей гранули попереднього пінополістиролу спочатку видуваються у форму за допомогою повітродувки з боковим каналом, а потім під тиском пари. Нарешті їх полімеризують і «запікають» у формовані деталі. Щоб запобігти деформації під час цього процесу, який легко може зайняти до 3-4 хвилин для великих блоків, деталі необхідно охолодити. Вакуум, застосовуваний до цих частин, гарантує, що вони зберігають свою форму, а вода миттєво випаровується. Тепло, що виділяється в процесі випаровування, витягується із заготовки, тим самим прискорюючи охолодження.

Висушування

Перед подальшою обробкою гранул в екструдері пневматичний конвеєр (див. нижче) транспортує їх до сушарки, через яку циркулює тепле повітря із замкнутої системи. Повітря в сушарці поглинає вологу з гранул, яка потім виводиться назовні за допомогою гігроскопічного засобу. Періодично в сам сушильний агент повинен продуватися гаряче повітря, щоб його регенерувати.

Пневматичні транспортні системи

На різних етапах виготовлення пластику пластикові гранули необхідно транспортувати з одного місця в інше (наприклад, від силосу до сушарки). Цей процес можна автоматизувати та прискорити за допомогою пневматичної системи транспортування. Трубопровід проходить від початкової точки до пункту призначення і підключається до вакуумного насоса або компресора.

Повітря в трубопроводі «завантажується» матеріалом, який транспортується, – це можна порівняти з сильним вітром, який, залежно від швидкості, може розбурхати листя або при силі урагану може навіть зривати дахи з будинків. Залежно від маси матеріалу та довжини трубопроводу, система розроблена таким чином, щоб вакуумний насос (вакуумний транспорт) або компресор (транспортування під тиском) генерував достатню швидкість повітря, щоб підняти матеріал і транспортувати його до місця призначення без осадження. оскільки пневматична транспортування пластикових гранул призводить до утворення великої кількості пилу, також рекомендується використовувати систему фільтрів.

Видобуток і стиснення газу вінілхлориду

Під час виробництва ПВХ рідкий вінілхлорид полімеризується під тиском в автоклаві з утворенням полімеризованого ПВХ. Газоподібні мономери, які також утворюються, потім відкачуються, стискаються і зріджуються.